Opinie o naszej szkole

Gdy byłem jeszcze uczniem liceum miałem przyjemność uczęszczać przez dwa lata na zajęcia do szkoły językowej Hunk & Richman. Dzięki jakże wysokiemu poziomowi nauczania prezentowanemu przez profesjonalnie przygotowaną kadrę nauczycielską oraz przyjemnej i motywującej do działania atmosferze panującej w szkole Hunk & Richman, moja dwuletnia ciężka, ale niesamowicie przyjemna przygoda z nauką języków obcych, przyniosła upragnione efekty. Przede wszystkich zaowocowała bardzo dobrze zdanym egzaminem maturalnym, co pomogło mi rozpocząć studia na upragnionym kierunku. Jednak przecenić nie można praktycznych efektów dwuletniej pracy z Hunk & Richman – czyli nabycia chyba najważniejszych umiejętności związanych z nauką języka angielskiego, tj. łatwości i biegłości w porozumiewaniu się, płynności w rozmowie, zdolności rozumienia lekkich tekstów fabularnych, ale i tych bardziej skomplikowanych, związanych z nauką, polityką, kulturą, etc.

Dzisiaj, będąc już studentem, ciepło wspominam fantastyczną atmosferę panującą na zajęciach, bardzo wysoki poziom nauczania, genialnych prowadzących oraz sam czas spędzony w gronie niesamowitych ludzi. Serdecznie polecam!

Władek Pasoń

Nasze dzieciaki już trzeci rok chodzą na angielski i powiem szczerze, że potrafią zaskoczyć znajomością słówek i zwrotów, które rzucają w zupełnie dziwnych momentach i okolicznościach. Dodam, że to pięcioletnie trojaczki i ich sześcioletni brat. W domu jakoś dziwnie nie przejawiają chęci do nauki, tym większe uznanie dla szkoły a szczególnie dla Pani Agnieszki Leonow, że:

  • 1. w ogóle daje sobie z nimi radę,
  • 2. dzieci lubią chodzić na lekcje,
  • 3. słuchają co do nich mówi i jeszcze to zapamiętują. (psychotronika albo czarna magia?)

Kuriozalna sytuacja – dwa lata temu dzieciaki znały więcej nazw kolorów po angielsku niż po polsku.

Zdecydowanie nie polecam rodzicom, którzy przez dłuższy czas chcą być we wszystkim lepsi od dzieci.

Agnieszka Stąporek

Szanowni Państwo,

Rozpoczyna się kolejny rok nauki naszych córek w szkole językowej Hunk & Richman. Przed laty, gdy szukaliśmy szkoły dla naszych dzieci, była to jedna z nielicznych szkół, która chciała prowadzić zajęcia z małymi dziećmi nie umiejącymi jeszcze pisać i czytać. Od pierwszych zajęć córki bardzo polubiły tę szkołę. Młodsza uczy się już 5 lat, a starsza 3 lata ( wcześniej uczyła się w innej szkole ).

Z przyjemnością możemy stwierdzić, że jest to profesjonalna szkoła pod każdym względem. Kadra jest doświadczona, wie kiedy i jak pochwalić albo zmobilizować do intensywnej pracy. Na zajęciach, w małych grupach, panuje przyjazna atmosfera co powoduje, że córki z chęcią na nie uczęszczają.

Istotnym dla naszych rodzinnych finansów są także różne formy płatności za zajęcia, możliwość rozłożenia na raty, różne zniżki za kontynuację nauki, czy dwójki dzieci uczęszczających na zajęcia.

Z wyrazami szacunku,
Renata i Jacek Kaczmarscy

Moje córki uczęszczają na lekcje angielskiego w szkole Hunk & Richman od trzech lat, w tym czasie ich poziom znajomości języka znacząco się poprawił. Dzieci uczestniczą w zajęciach chętnie ze względu na bardzo miłą atmosferę oraz widoczne postępy w nauce które, znajdują odzwierciedlenie w dobrych ocenach na lekcjach języka angielskiego w szkole podstawowej. Kadra nauczycielska wg. mojej oceny lubi i umie pracować z dziećmi, które odwdzięczają się sympatią i czekają na kolejne lekcje pełne zabaw, gier, różnych wyzwań.

Z mojego punktu widzenia ważne jest również, że kierownictwo szkoły ma elastyczne podejście w zakresie godzin rozpoczęcia lekcji. Od trzech lat udaje sie znaleźć kompromis pozwalający tworzyć jednolite w zaawansowaniu znajomości języka angielskiego grupy dzieci i umożliwiający rodzicom pracującym w różnych godzinach na zawożenie i odbieranie dzieci w sensownych godzinach. Godny pochwały jest także szybki kontakt właścicieli szkoły z nami – w razie zmian w harmonogramie lekcji mamy o tym łyskawiczną informację. Polecam szkołę Hunk & Richman wszystkim rodzicom, którzy skutecznie chcą odnieść poziom języka angielskiego u swoich pociech.

Pozdrawiam,
Małgorzata Ćwikła

Ze szkołą języka angielskiego Hunk & Richman współpracuję od 2005 r. Jakość oferowanych usług, poziom wiedzy i edukacji są na najwyższym poziomie. Moje dzieci: jedenastoletnia Magdalena i dziewięcioletni Konrad bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach, które zapewniają im ciągłe podnoszenie wiedzy z zakresu języka angielskiego. Wykładowcy są kompetentni i bardzo dobrze przygotowani do pracy z dziećmi. Z pełną satysfakcją i odpowiedzialnością polecam tę szkołę wszystkim rodzicom, którzy przymierzają się do wyboru szkoły dla swoich pociech.

Marzena Gorgoń

Nasza oferta: